• ΓΙΝΙΓΚΕΝ: «Μετά την κόκκινη κάρτα τα πράγματα έγιναν πολύ δύσκολα»
Δείτε τις δηλώσεις του Τόμι Γίνιγκεν, μετά τον αγώνα απέναντι στην Ομόνοια.
Πηγή: Protathlima.com
10:19 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: «Το πιστεύουν και το απολαμβάνουν αλλά έχουμε ακόμα δρόμο»
Οι δηλώσεις του προπονητή της Ομόνοιας Γιάννη Αναστασίου μετά τον αγώνα κόντρα στον Άρη για το κύπελλο.
Πηγή: Shootandgoal.com
10:14 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Πελέ-Μαραντόνα: Το μυστικό ραντεβού των «Θεών» του παγκόσμιου ποδοσφαίρου
Σαράντα πέντε (45) χρόνια συμπληρώνονται σήμερα από τη συνάντηση κορυφής, ανάμεσα στους σπουδαιότερους παίκτες στην ιστορία του ποδοσφαίρου.
8:46 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • «Λύγισε» τον Απόλλωνα και πήρε προβάδισμα πρόκρισης η Πάφος (ΒΙΝΤΕΟ)
Με τέρμα του κύπριου μπακ η Πάφος επικράτησε απέναντι στον σκληροτράχηλο Απόλλωνα με 2-1, για τον πρώτο αγώνα των ημιτελικών του κυπέλλου Coca-Cola και πάει με προβάδισμα πρόκρισης στον επαναληπτικό.
Πηγή: alphanews.live
8:37 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • «Η κατάσταση είναι κρίσιμη, η Ανόρθωση κινδυνεύει με σοβαρές συνέπειες»
Η ομάδα της Αμμοχώστου διευκρινίζει κάποιες λεπτομέρειες που αφορούν στο πρόγραμμα «Άτλας» και τα παιδικά εισιτήρια, ενώ απευθύνει ξανά έκκληση στον κόσμο για οικονομική βοήθεια.
7:10 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Απίθανος ο Τσιτσιπάς, «καθάρισε» τον Ετσεβέρι σε μία ώρα
Πραγματοποιώντας την καλύτερή του εμφάνιση μέχρι τώρα στο Μόντε Κάρλο ο Στέφανος Τσιτσιπάς επικράτησε 2-0 σετ του Τομάς Μαρτίν Ετσεβέρι μέσα σε 62 λεπτά.
7:09 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • ΕΞΕΛΙΞΗ ΜΕ ΦΑΜΠΙΑΝΟ
Έτοιμος να βάλει την υπογραφή του είναι ο Φαμπιάνο στο νέο συμβόλαιο του με την Ομόνοια.
3:21 μμ, 10 Απριλίου 2024
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
 • Πρόταση σε Παλάσιος και Κώτσιρα
ΟΠαναθηναϊκός έχει αφοσιωθεί 100% στη μάχη για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και του Κυπέλλου Ελλάδας, με τους 7 «τελικούς» που ακολουθούν τις επόμενες 5,5 εβδομάδες, εντούτοις, την ίδια ώρα έχει αρχίσει να δρομολογηθεί τις...
Πηγή: ant1.com.cy
2:39 μμ, 10 Απριλίου 2024